Trollhättans Truck i Trollhättan

Hör gärna av dig till oss. Vi är bara ett telefonsamtal eller mail bort.

Vill du komma i kontakt med Trollhättans Truck i Trollhättan fyller du i vårat kontaktformulär, hör av dig till kontaktpersoner som listas nedan, eller ringer vår växel på 0520-47 03 40.

Välkommen!

Lämna ett meddelande

Vi återkommer så snart som möjligt

Kontaktpersoner

Mattias Hallsten Försäljningsansvarig
Mattias Hallsten
0520-470345
mattias.hallsten@trollhattanstruck.se
Christian Andersson Affärsansvarig Göteborgsområdet
Christian Andersson
0520-221430
christian.andersson@trollhattanstruck.se
Anders Janson Uthyrning / Liftansvarig
Anders Janson
0520-470346
anders.janson@trollhattanstruck.se
Håkan Pettersson Truckansvarig / Försäljning
Håkan Pettersson
0520-470342
hakan.pettersson@trollhattanstruck.se
Gunnar Gustavsson Utbildningsansvarig
Gunnar Gustavsson
0520-470344
gunnar.gustavsson@trollhattanstruck.se
Thomas Asplund Administration
Thomas Asplund
0520-470343
thomas@trollhattanstruck.se
Andreas Alm Verkstadschef
Andreas Alm
0520-470348
andreas.alm@trollhattanstruck.se