Vi väntar på ditt samtal

Hör gärna av dig till oss. Vi är bara ett telefonsamtal eller mail bort.

Vill du komma i kontakt med Trollhättans Truck fyller du i vårat kontaktformulär, hör av dig till kontaktpersoner som listas nedan eller ringer vår växel på 0520-47 03 40. Välkommen!

Lämna ett meddelande

Vi återkommer så snart som möjligt

Kontaktpersoner

VD / Lift & Utbildningsansvarig
Jonny Johansson
0520-470347
jonny@trollhattanstruck.se
Försäljning
Mikko Lukkarila
0520-470346
mikko.lukkarila@trollhattanstruck.se
Försäljning
Mattias Hallsten
0520-470345
mattias.hallsten@trollhattanstruck.se
Truckansvarig / Försäljning
Sune Johansson
0520 - 47 03 41
Truckansvarig / Försäljning
Håkan Pettersson
0520-470342
hakan.pettersson@trollhattanstruck.se
Chaufför / Returmottagare
Björn Kjellberg
0703-089300
bjorn.kjellberg@trollhattanstruck.se
Chaufför / Servicetekniker
Andreas Alm
0705-222110
andreas.alm@trollhattanstruck.se
Servicetekniker / Lift
Tony Svensson
0701-902100
tony@trollhattanstruck.se
Servicetekniker
Calle Lindén
0701-902103
calle.linden@trollhattanstruck.se
Servicetekniker
Andreas Augustsson
0703-868400
andreas.augustsson@trollhattanstruck.se
Servicetekniker
Mikael Berg
0701-902104
mikael.berg@trollhattanstruck.se
Servicetekniker
Martin Olofsson
0702-263358
martin.olofsson@trollhattanstruck.se
Administration
Thomas Asplund
0520-470343
thomas@trollhattanstruck.se