Vi väntar på ditt samtal

Hör gärna av dig till oss. Vi är bara ett telefonsamtal eller mail bort.

Vill du komma i kontakt med Trollhättans Truck fyller du i vårat kontaktformulär, hör av dig till kontaktpersoner som listas nedan eller ringer vår växel på 010-280 43 00. Välkommen!

Lämna ett meddelande

Vi återkommer så snart som möjligt

Kontaktpersoner

Mattias Hallsten Försäljningsansvarig
Mattias Hallsten
010-280 43 05
mattias.hallsten@trollhattanstruck.se
Christian Andersson Affärsansvarig Göteborgsområdet
Christian Andersson
010-280 43 07
christian.andersson@trollhattanstruck.se
Anders Janson Uthyrning / Liftansvarig / Transportledare
Anders Janson
010-280 43 06
anders.janson@trollhattanstruck.se
Håkan Pettersson Truckansvarig / Försäljning
Håkan Pettersson
010-280 43 02
hakan.pettersson@trollhattanstruck.se
Gunnar Gustavsson Utbildningsansvarig
Gunnar Gustavsson
010-280 43 04
gunnar.gustavsson@trollhattanstruck.se
Thomas Asplund Administration
Thomas Asplund
010-280 43 03
thomas@trollhattanstruck.se
Martin Olofsson Servicetekniker
Martin Olofsson
010-280 43 68
martin.olofsson@trollhattanstruck.se
Calle Lindén Servicetekniker
Calle Lindén
010-280 43 62
calle.linden@trollhattanstruck.se
Mikael Berg Servicetekniker
Mikael Berg
010-280 43 69
mikael.berg@trollhattanstruck.se
Andreas Augustsson Servicetekniker
Andreas Augustsson
010-280 43 60
andreas.augustsson@trollhattanstruck.se
Johan Larsson Servicetekniker
Johan Larsson
010-280 43 67
johan.larsson@trollhattanstruck.se
Fredrik Åsfeldt Servicetekniker
Fredrik Åsfeldt
010-280 43 65
fredrik.asfeldt@trollhattanstruck.se
Tomas Wigenius Servicetekniker
Tomas Wigenius
010-280 43 71
tomas.wigenius@trollhattanstruck.se
Per Banks Norlin Servicetekniker
Per Banks Norlin
010-280 43 70
per.banks@trollhattanstruck.se
Joakim Möllborn Servicetekniker
Joakim Möllborn
010-280 43 66
joakim.mollborn@trollhattanstruck.se
Conny Hallberg Servicetekniker
Conny Hallberg
010-280 43 72
conny.hallberg@trollhattanstruck.se
Oskar Wigenius Returmottagare
Oskar Wigenius
010-280 43 64
oskar.wigenius@trollhattanstruck.se
Sune Johansson Sune Johansson
010-280 43 01