Vi väntar på ditt samtal

Hör gärna av dig till oss. Vi är bara ett telefonsamtal eller mail bort.

Vill du komma i kontakt med Trollhättans Truck fyller du i vårat kontaktformulär, hör av dig till kontaktpersoner som listas nedan eller ringer vår växel på 010-280 43 00. Välkommen!

Lämna ett meddelande

Vi återkommer så snart som möjligt

Kontaktpersoner

Mattias Hallsten Försäljningsansvarig
Mattias Hallsten
010-280 43 05
mattias.hallsten@trollhattanstruck.se
Christian Andersson Affärsansvarig Göteborgsområdet
Christian Andersson
010-280 43 07
christian.andersson@trollhattanstruck.se
Anders Janson Uthyrning / Liftansvarig / Transportledare
Anders Janson
010-280 43 06
anders.janson@trollhattanstruck.se
Håkan Pettersson Truckansvarig / Försäljning
Håkan Pettersson
010-280 43 02
hakan.pettersson@trollhattanstruck.se
Alexander Ankargren Utbildningsansvarig
Alexander Ankargren
010-280 43 04
alexander.ankargren@trollhattanstruck.se
Henrik Kårfeldt Verksamhetsutvecklare
Henrik Kårfeldt
010-280 43 09
henrik.karfeldt@trollhattanstruck.se
Thomas Asplund Administration
Thomas Asplund
010-280 43 03
thomas@trollhattanstruck.se
Tommy Abrahamsson Servicetekniker / servicestöd
Tommy Abrahamsson
010-280 43 75
tommy.abrahamsson@trollhattanstruck.se
Martin Olofsson Servicetekniker
Martin Olofsson
010-280 43 68
martin.olofsson@trollhattanstruck.se
Mikael Berg Servicetekniker
Mikael Berg
010-280 43 69
mikael.berg@trollhattanstruck.se
Andreas Augustsson Servicetekniker
Andreas Augustsson
010-280 43 60
andreas.augustsson@trollhattanstruck.se
Joakim Möllborn Servicetekniker
Joakim Möllborn
010-280 43 66
joakim.mollborn@trollhattanstruck.se
Kjell Ström Servicetekniker
Kjell Ström
010-280 43 71
kjell.strom@trollhattanstruck.se
Tobias Ek-Ojala Servicetekniker
Tobias Ek-Ojala
010-280 43 70
tobias.ek@trollhattanstruck.se
Conny Hallberg Servicetekniker
Conny Hallberg
010-280 43 72
conny.hallberg@trollhattanstruck.se
Simon Larsson Servicetekniker
Simon Larsson
010-280 43 67
simon.larsson@trollhattanstruck.se
Mikael Harboe Sercicetekniker
Mikael Harboe
010-280 43 73
mikael.harboe@trollhattanstruck.se
Emil Sandin Servicetekniker
Emil Sandin
010-280 43 65
emil.sandin@trollhattanstruck.se
David Green Servicetekniker
David Green
010-280 43 62
david.green@trollhattanstruck.se
Patrik Larsson Returmottagare
Patrik Larsson
010-280 43 64
patrik.larsson@trollhattanstruck.se
Sune Johansson Sune Johansson
010-280 43 01