Vi väntar på ditt samtal

Hör gärna av dig till oss. Vi är bara ett telefonsamtal eller mail bort.

Vill du komma i kontakt med Trollhättans Truck fyller du i vårat kontaktformulär, hör av dig till kontaktpersoner som listas nedan eller ringer vår växel på 0520-47 03 40. Välkommen!

Lämna ett meddelande

Vi återkommer så snart som möjligt

Kontaktpersoner

Mattias Hallsten Försäljningsansvarig
Mattias Hallsten
0520-470345
mattias.hallsten@trollhattanstruck.se
Anders Janson Uthyrning / Liftansvarig
Anders Janson
0520-470346
anders.janson@trollhattanstruck.se
Håkan Pettersson Truckansvarig / Försäljning
Håkan Pettersson
0520-470342
hakan.pettersson@trollhattanstruck.se
Gunnar Gustavsson Utbildningsansvarig
Gunnar Gustavsson
0520-470344
gunnar.gustavsson@trollhattanstruck.se
Thomas Asplund Administration
Thomas Asplund
0520-470343
thomas@trollhattanstruck.se
Andreas Alm Verkstadschef
Andreas Alm
0520-470348
andreas.alm@trollhattanstruck.se
Martin Olofsson Servicetekniker
Martin Olofsson
0702-263358
martin.olofsson@trollhattanstruck.se
Calle Lindén Servicetekniker
Calle Lindén
0701-902103
calle.linden@trollhattanstruck.se
Mikael Berg Servicetekniker
Mikael Berg
0701-902104
mikael.berg@trollhattanstruck.se
Andreas Augustsson Servicetekniker
Andreas Augustsson
0703-868400
andreas.augustsson@trollhattanstruck.se
Johan Larsson Servicetekniker
Johan Larsson
0701-902107
johan.larsson@trollhattanstruck.se
Fredrik Åsfeldt Servicetekniker
Fredrik Åsfeldt
0705-566106
fredrik.asfeldt@trollhattanstruck.se
Tony Svensson Servicetekniker / Lift
Tony Svensson
0701-902100
tony@trollhattanstruck.se
Jan-Olof Cedergren Returmottagare
Jan-Olof Cedergren
0708-483834
Sune Johansson Sune Johansson
0520-470341